Listwy z drewna

Stworzona przez nas oferta listew drewnianych pozwoli Państwu wybrać projekt, który doskonale podkreśli nawet najbardziej wykwintne wnętrze. Co więcej, dla poszukiwaczy rozwiązań indywidualnych, niestandardowych przygotowujemy produkty do samodzielnego wykończenia, dzięki czemu każde wnętrze ma szansę zyskać wyjątkowy charakter.

Proponujemy Państwu listwy wykonane z drewna o różnorodnych projektach, odpowiadających wymogom aranżacyjnym odmiennych wnętrz, zarówno prywatnych jak i publicznych czy biurowych. W zależności od życzeń naszych Klientów istnieje możliwość przygotowania listew drewnianych całkowicie wykończonych, lakierowanych bądź olejowanych, jak i możemy dostarczyć Państwu listwy surowe, które następnie można samodzielnie wykończyć. Wszystkie wykonane przez nas listwy to gwarancja trwałości i jakości. Podczas produkcji zwracamy uwagę na każdy najdrobniejszy szczegół, nasze listwy wykonane są z wysokiej klasy drewna, które zostaje poddane specjalnej obróbce – jakość materiału oraz technologia wykorzystana przy produkcji zapewniają trwałość naszych listew drewnianych, dzięki temu będą one Państwu służyły przez długie lata. Nasze listwy to trwałość, doskonała jakość oraz elegancja dostosowana do potrzeb Klienta.

Przedsiębiorstwo Techstol zaprasza do sprawdzenia swojej oferty obejmującej eleganckie produkty dostępne w atrakcyjnych cenach. W razie pytań serdecznie zachęcamy również do kontaktu z naszą firmą – chętnie wyjaśnimy wszelkie niejasności oraz doradzimy w wyborze.

Tu będzie lista produktów