Jakie listwy przypodłogowe białe wybrać do łazienki?

Listwy podłogowe – co należy wiedzieć
21 kwietnia 2020

W aranżacji wnętrz należy zadbać o każdy detal. Chociaż w przypadku koloru ścian czy mebli zazwyczaj jesteśmy zdecydowani wcześniej, to szczegóły zwykle ustalane są później. W dzisiejszym artykule skupiamy się na jednym kolorze ważnego detalu i radzimy, jakie listwy przypodłogowe białe wybrać do łazienki. Zapraszamy do czytania!

Biały kolor, podobnie jak czarny, nadaje się do prawie każdego wnętrza i stanowi uniwersalny wybór, który świetnie wygląda pod ścianą o każdej barwie. To ważne umieć wybrać właściwy model, szczególnie jeśli nasze pomieszczenie wyróżnia się swoją specyfiką.

Jakie listwy przypodłogowe białe wybrać do łazienki?

Listwa podłogowaŁazienka to szczególne miejsce, dlatego warto postawić na listewki dostosowane do warunków wysokiej wilgoci. Większość polskich mieszkań nie posiada dużych łazienek, dlatego w tych pomieszczeniach lubi gromadzić się woda. Tylko wysokojakościowe listwy dadzą sobie radę z tym problemem.

Wybrane modele różni rodzaj montażu. Listwy z regulacją potrafią zniwelować problem szczelin, dzięki czemu woda nie dostaje się pod spód. Tego typu listwy mają jeszcze tę zaletę, że nie wpuszczają wilgoci za siebie. Regulowane listwy podłogowe białe potrafią uchronić ściany przed kłopotem odpadającego tynku, dzięki czemu malowanie odłożymy na dużo później.

Białe listwy przypodłogowe i białe drzwi

Listwa przypodłogowaSkoro już wiemy, jakiego rodzaju listwy przypodłogowe białe wybrać, warto rozwiać wątpliwości co do innych elementów pomieszczenia. Fantastyczną decyzją okazuje się zawsze połączenie w tej samej barwie. Białe listwy przypodłogowe i białe drzwi są doskonale spójne oraz pasują do ścian w różnych kolorach. Bez względu na to, czy chcemy uzyskać dom w stylu klasycznym – w którym białej barwy nie może zabraknąć – czy apartament loftowy, białe listwy oraz białe drzwi okażą się udanym wyborem.

Listwy białe przypodłogowe do białych ścian

Do wykończenia białych ścian najlepiej użyć białych listw przypodłogowych. Ewentualnie można postawić na klasyczne, brązowe modele drewniane. Mieszkanie w jasnym kolorze jest optycznie postrzegane jako większe, a białe listwy pogłębiają ten efekt.

Sprawdzony producent to podstawa!

Warto umieć wybrać odpowiedniego wytwórcę naszego detalu. Wykonujący listwy przypodłogowe, producent musi być sprawdzony, a jego materiały powinny pochodzić z dobrych źródeł. Tylko wtedy będziemy mieli pewność, że ten element wykończenia będzie wytrzymały.

Jeśli listwy dobieramy do gotowej łazienki, doskonałe poznanie tego pomieszczenia to połowa sukcesu. Odpowiedni kolor i rodzaj pozwolą cieszyć się dekoracją przez długie lata. Jeśli dodatkowo tworzący listwy przypodłogowe producent będzie sprawdzony, długotrwały efekt mamy zagwarantowany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *